Timberville — це чудове місце для тих хто хоче жити у власному будинку на лоні природи, дихати свіжим повітрям без міського смогу, відпочивати від міської метушні і шуму.

Унікальний ландшафт місцевості дарує можливість насолоджуватись поєднанням трьох природних зон: сосновим лісом, мальовничим краєвидом горизонту, та плесом місцевого озера.

Характеристика будинку:

Одноповерховий комфортний і теплий будинок площею 123 кв.м. 20 кілометрів від Києва з ділянкою 6 соток поряд з респектабельними будинками, сосновим лісом і озером.

Планування: Кухня-вітальня 32,56 кв.м., два санвузли 5,8 кв.м. і 3,8 кв.м., три житлові кімнати 17,4 кв.м., 16,6 кв.м. і 22,7 кв.м. відповідно кладова та котельня.

Комунікації: світло — 10 кВт, вода — свердловина, каналізація — власний септик, все заведено в будинку.

Система опалення: котел пелетний.

В комплектацію також входить:

Відмостка утеплена і гідроізольована, димохід, міжкімнатні перегородки, пятикамерні вікна, вхідні двері і двері  в котельню, зовнішнє утеплення будинку мінватою (Техноніколь), оздоблення «короїдом» і полімерною дошкою, дах виконаний з композитної черепиці.

КМ “Timberville”

Timberville — це чудове місце для тих хто хоче жити у власному будинку на лоні природи, дихати свіжим повітрям без міського смогу, відпочивати від міської метушні і шуму. Унікальний ландшафт місцевості дарує можливість насолоджуватись поєднанням трьох природних зон: сосновим лісом, мальовничим краєвидом горизонту, та плесом місцевого озера.

(050) 276-76-18

(099) 002-50-40

Березівка, Макарівський район Київської області

Екскурсія на об’єкт

Залиште свої контакти і наш спеціаліст запише Вас в чергу на індивідуальну екскурсію по об`єкту:

Переваги КМ “Timberville”

20 хв. автомобілем до ст. м. "Житомирська"

Власна присадибна ділянка 6 соток

Сучасна європейська архітектура

Зручне планування

Чисте повітря. Поряд сосновий ліс та озеро.

500 метрів до траси Е40

Високі стіни (3,5 м)

Площа 123 кв. м.

Планування секція 0