ЖК “Маєток Миколаївський”

ЖК “Маєток Миколаївський” – це унікальний, сучасний архітектурний проект, побудований з використанням сучасних технологій і враховує не тільки побажання забудовника, а й особливості місцевості і навколишнього пейзажу Чернівців. Комплекс буде побудований так що сонячне світло потраплятиме в Вашу квартиру протягом усього дня. Ця унікальна архітектурна особливість також дозволить Вам підібрати планування з розрахунком того, в який час і в якій кімнаті Ви хотіли б більше світла. Саме так відбувається планування і будівництво житлових будинків в Європі.

Компанія EuroCity – забудовник у своїй діяльності базується на новому Європейському досвіді будівництва та облаштування житлових комплексів. Запорука успіху нашої компанії полягає в тому, що завдяки використанню сучасних технологій будівництва, архітектури та дизайну ми здатні запропонувати ринку житло Європейського якості і комфорту за цінами, які доступні для наших покупців.

Житловий комплекс побудований в чудовому місті Чернівці. Місто часто називають “маленьким Віднем” або навіть “маленьким Парижем” за яскравий архітектурний образ з нальотом австрійської сецесії та французького ар-нуво. Місто бере початок від давньоруської фортеці р. Прут, закладеної в XII в. для захисту південних рубежів Галицького князівства. Вперше згадується як “Чорне місто” в документах 1408 р Входив до складу Молдавії, Туреччині, Австро-Угорщини, Румунії. У 1940 р став обласним центром Буковини.

Зелена паркова зона поруч з будинком, ця близькість до природи відкриває небачені для міста способи проведення дозвілля. Живучи в ЖК “Маєток Миколаївський” завжди можна організувати пікнік, покататися на велосипеді, погуляти по парку, пограти в спортивні ігри, запустити повітряного змія з дітьми або влаштувати пробіжку по парку. У нас дійсно чисте повітря, тому Ви набагато швидше відпочинете від суєти великого міста і відновите сили. А також на території комплексу передбачено дитячий майданчик, місця для відпочинку дорослих, і місця для паркування Вашого автомобіля.

По всій території однорічні дерева різних порід створюють приємну тінь у спекотні дні. Весь благоустрій створюється саме для жителів ЖК “Маєток Миколаївський”. У нас велика територія, так що місця вистачить для всіх.

ЖК “Маєток Миколаївський”

«Маєток Миколаївський» - комплекс буде зведено так що сонячне світло потраплятиме в Вашу квартиру протягом усього світлового дня. Ця унікальна архітектурна особливість також дозволить Вам підібрати планування з розрахунком того, в який час і в якій кімнаті Ви хотіли б більше світла. Саме так відбувається планування та будівництво житлових будинків в Європі.

(095) 517 89 89

(096) 530 48 78

https://www.facebook.com/majetok.com.ua/

https://www.instagram.com/eurocitydc/

Миколаївська вулиця 37/39, Чернівці

Екскурсія на об’єкт

Залиште свої контакти і наш спеціаліст запише Вас в чергу на індивідуальну екскурсію по об`єкту:

Переваги ЖК “Маєток Миколаївський”

Зупинка поряд з комплексом

15 хв. пішки до вул. Головна

Парк поряд з будинком

Поряд дитячий садочок і школа

Мінімаркет і спортзал на території комплесу