ЖК "GREEN VILLAGE"

«Green Village» подбав про своїх жителів, продумавши і розмістивши для жителів зони відпочинку з барбекю, а так само спортивні майданчики для занять спором. Дитячі майданчики нашого комплексу виготовлені з якісних матеріалів з турботою про кожного жителя. Встановлене відеоспостереження забезпечує безпеку мешканців і збереження їх майна.

ЖК “Маєток Миколаївський”

«Маєток Миколаївський» - комплекс буде зведено так що сонячне світло потраплятиме в Вашу квартиру протягом усього світлового дня. Ця унікальна архітектурна особливість також дозволить Вам підібрати планування з розрахунком того, в який час і в якій кімнаті Ви хотіли б більше світла. Саме так відбувається планування та будівництво житлових будинків в Європі.

ЖК “Маєток Винниківський”

Житловий комплекс «Маєток Винниківський» - це місце, де Вам захочеться вдихати на повну, де Ви віднайдете свій спокій, де Ви будете впевнені у своєму «завтра», де Ви і Ваші рідні будете відчувати себе у безпеці, це місце, яке Вам захочеться назвати своїм домом та куди захочеться повертатись кожного дня. З Вас насолода у кожному прожитому дні у «Маєтоку Винниківському» - з Нас забезпечити це Вам. Для цього Ми обрали екологічно чисту зону, Ми надаємо безпечне розтермінування – клуб захищених інвесторів, Ми запроектували зручні та комфорті планування квартир, Ми створимо закриту територію з охороною, Ми будуємо надійно та якісно, дотримуючись усіх норм та стандартів, Ми подбаємо про Ваш комфорт та спокій створивши всі умови на території комплексу. Ми - це житловий комплекс  «Маєток Винниківський».

ЖК « Стожари »

Це унікальний та сучасний архітектурний проект, що враховує побажання самого найвибагливішого покупця. Комплекс зводиться за індивідуальним проектом, в якому використовуються найсучасніші технології будівництва. Наша унікальна архітектурна особливість дозволить нашим менеджерам підібрати для Вас найкращий варіант планування, яке підходить під Ваші вимоги. Саме тому ми будуємо наші будинки тільки за Європейськими стандартами якості життя.