Для комфортного життя на території комплексу ЖК СТОЖАРИ та поряд розташовані дитячий садок, дитячі ігрові та спортивні майданчики, паркові алеї з фонтанами, місця для активного відпочинку, центри здорового побуту та фітнес-центри, магазини та кофе-хауси. На території комплексу планується ландшафтне озеленення між будинками, також передбачені місця для паркування авто.

Компанія – забудовник у своїй діяльності базується на новому Європейському досвіді будівництва та облаштування житлових комплексів. Запорука успіху нашої компанії полягає в тому, що завдяки використанню сучасних технологій будівництва, архітектури та дизайну ми здатні запропонувати ринку житло Європейської якості і комфорту за цінами, які доступні для наших покупців.

Вдале розташування будинку поблизу природних зелених масивів, озеленена прибудинкова територія створюють для вас мальовничий окремий острівець проживання. Далеко від міської суєти, але у сучасних умовах. Живучи в «Житловому Комплексі СТОЖАРИ» завжди можна організувати пікнік, покататися на велосипеді, погуляти з малюками, пограти в спортивні ігри, запустити повітряного змія з дітьми або влаштувати пробіжку. Віддаленість від міста, дає змогу набагато швидше відпочинете від метушні великого міста і відновите сили. А також на території комплексу передбачено дитячий майданчик, місця для відпочинку дорослих, та місця для паркування Вашого автомобіля.

ЖК « Стожари »

Це унікальний та сучасний архітектурний проект, що враховує побажання самого найвибагливішого покупця. Комплекс зводиться за індивідуальним проектом, в якому використовуються найсучасніші технології будівництва. Наша унікальна архітектурна особливість дозволить нашим менеджерам підібрати для Вас найкращий варіант планування, яке підходить під Ваші вимоги. Саме тому ми будуємо наші будинки тільки за Європейськими стандартами якості життя.

(068) 452 72 72

(066) 452 72 72

(063) 452 72 72

https://www.facebook.com/stozarycom/

Київська Область, Софіївська Борщагівка

Екскурсія на об’єкт

Залиште свої контакти і наш спеціаліст запише Вас в чергу на індивідуальну екскурсію по об`єкту:

Переваги ЖК « Стожари »

Супермаркет, Ринок, поряд з Комплексом

15 хв. пішки до центру Вишневого

Місце для прогулянок

Поряд дитячий садочок і школа

Громадський транспорт поряд з комплексом