Житловий комплекс «Маєток Винниківський»

Житловий комплекс «Маєток Винниківський» поєднує в собі заміський спокій та міську зручність. Саме це дозволяє створити гармонію для кожного його мешканця.

Ми будуємо – Ви платите! Клуб захищених інвесторів – це система надійного та безпечного розтермінування, де Ви здійснюєте проплати у відповідності до етапів будівництва. 

Сьогодні найбільш цінним є час, а такі переваги, як власний дитячий садок, наявність магазинів, кафе та салонів краси на території комплексу допоможуть витрачати мінімум час на щоденні ритуали.

Закрита територія комплексу з цілодобовою охороною подарує відчуття безпеки та комфорт як дітям, так і дорослим.

Двір без автомобілів та красиві алеї, зелені зони та комфорт, який хочеться відчувати щодня крокуючи додому.

Живучи у житловому комплексі Маєток Винниківський Вам захочеться вдихати на повну, так як він знаходиться в екологічно чистому районі, а поруч природний очисник повітря – ліс.

Нашою унікальною перевагою є те, що у кожній квартирі свої вентиляційні канали, які не сполучені з іншими квартирами, що забезпечує хорошу вентиляцію.

Сучасні планування з кухнями студіями та просторими балконами, надійна система розтермінування платежів допоможуть придбати квартиру вашої мрії.

Дбати про себе і своїх найрідніших – важливо. Разом із Euro City DEVELOPMENT робити це легше.

ЖК “Маєток Винниківський”

Житловий комплекс «Маєток Винниківський» - це місце, де Вам захочеться вдихати на повну, де Ви віднайдете свій спокій, де Ви будете впевнені у своєму «завтра», де Ви і Ваші рідні будете відчувати себе у безпеці, це місце, яке Вам захочеться назвати своїм домом та куди захочеться повертатись кожного дня. З Вас насолода у кожному прожитому дні у «Маєтоку Винниківському» - з Нас забезпечити це Вам. Для цього Ми обрали екологічно чисту зону, Ми надаємо безпечне розтермінування – клуб захищених інвесторів, Ми запроектували зручні та комфорті планування квартир, Ми створимо закриту територію з охороною, Ми будуємо надійно та якісно, дотримуючись усіх норм та стандартів, Ми подбаємо про Ваш комфорт та спокій створивши всі умови на території комплексу. Ми - це житловий комплекс  «Маєток Винниківський».

(096) 489-07-00

м.Винники, вул.Винна Гора, буд. 7Д, Львівська область

Екскурсія на об’єкт

Залиште свої контакти і наш спеціаліст запише Вас в чергу на індивідуальну екскурсію по об`єкту:

Переваги ЖК “Маєток Винниківський”

Власна, розвинути інфраструктура

Власний дитячий садочок

Закрита територія комплексу з цілодобовою охороною

Чисте повітря в квартирі (в кожній квартирі окремі вентиляційні канали, які не сполученні з іншими квартирами)

Екологічний район, свіже повітря, ліс

Двір без автомобілів

Надійна система розтермінування платежів

Планування секція 0